Võtke üks firma on meie nimekirjas, et saada laenu 50 000 eurot Domodedovo.

Suhtleme oma klientidega vene, eesti ja inglise keeles. Te ei pea ise kvalifitseeritud spetsialisti otsima Olles usaldanud oma firma raamatupidamise Punamoon OÜ-le, olete automaatselt lahendanud probleemi, mis on seotud kvalifitseeritud töötaja otsimisega, kuna tegeleme selliste küsimustega ise. Pakume Norras raamatupidamise täispaketti. Meie Norra raamatupidaja suhtluskeeled on inglise ja norra keel. Me ei puhka, ei viibi lapsehoolduspuhkusel, ei lama haiglas ega vaheta töökohta. Soovi korral on võimalik avada pangakonto ka Eesti pangas, mille tarbeks saame teostada vajaliku dokumentatsiooni notariseerimise ja vandetõlked. Samuti on lepingus sätestatud vastutus endale võetud kohustuste mittetäitmise eest. Tasuta konsultatsioonid klientidele Kliendid saavad meiega täiesti tasuta ja omale vajalikus mahus nõu pidada küsimustes, mis on seotud raamatupidamise, maksustamise ja äriõigusega. Tänu hästi arenenud elektroonilisele pangandussüsteemile  ja elektroonilistele riigiteenustele saab Eestis asutatud firma juhatuse liige ajada asju ja suhelda meiega praktiliselt igas maailmanurgas. Välja arvatud töötasu ja maksud.

Valmisfirmade blogi |

. Kulude säästmine Raamatupidaja või juristi palgal hoidmine on kulukam kui vastavate teenuste sisseostmine. Meie kogemus näitab, et raamatupidamisteenuste allhange sobib mitte ainult väikefirmadele, vaid õige korraldamise korral ka keskmise suurusega ettevõtetele.  See on lühikokkuvõte uuest võimalusest asutada osaühing sissemakset tegemata. Vastastikune asendatavus Punamoon OÜ-u raamatupidamis- ja õigusbüroos ei tööta spetsialistid üksi. Mitte iga firma ei suuda endale kogenud spetsialisti palgata, aga algajad raamatupidajad ja juristid, kellel puudub kogemus või see on veel väike, kasutavad oma töös mõnikord „katse-eksituse” meetodit, mis reeglina läheb kokkuvõttes veelgi kallimaks maksma. Meie raamatupidaja on Norras ametlikult sertifitseeritud. Konsulteerime ka pangakontoga seonduvas. Suhtlemise lihtsus Geograafiliselt asuvad meie kliendid Eestis, Venemaal, USA-s, Lätis, Leedus, Šveitsis, Itaalias ja teistes riikides.

Ettevõtte profiil | Philips

. Igas olukorras on korraldatud töötajate vastastikune asendatavus. Tunneme seaduste nüansse ja nõudeid ning teame, kuidas on eri tegevusvaldkonnad maksustatud. Meie rikkalik praktiline kogemus võimaldab leida lahenduse isegi kõige keerulisemale ja ebastandardsemale olukorrale. Krediitkaardi Panga Moskvas välja antud tehnoloogia Paypassi. Vajadusel pakume seda teenust.

Lepinguga vastutame oma töö eest ja tagame täieliku konfidentsiaalsuse. Kindlasti on teatud olukorras sellise osaühingu asutamise võimalus väga mõistlik, kuid asutajad peaksid olema eelnevalt kõik “ head ja vead“ läbi mõelnud, et hiljem ei tekiks üllatusmomenti. aastani ei kulutanud me reklaami peale mitte ühtegi senti, kliendid tulid meie juurde ainult kolleegide ja sõprade soovitusel. Te ei pea enam kulutama raha raamatupidamisajakirjade soetamisele, raamatupidamisprogrammide paigaldamisele ja hooldamisele ega kutseoskuste täienduskursustele, töökoha korraldamisele ja ruumi rentimisele. Kõik laenud Togliatti.

Pankrot - Teenused -

. Kogu meie raamatupidajatest ja juristidest koosnev meeskond on valmis teie ülesannete lahendamisega tegelema. Üks klient ütles, et sai meie kohta teada oma kaitseingli käest. aastal näitas meie klientide iga-aastane küsitlus, et peaaegu kõik vastanud tulid meie firma teenuseid kasutama soovituse alusel. Lisateenusena pakume ka teie poolt valitud firma ärinime kasutamist äriregistris. Võtke üks firma on meie nimekirjas, et saada laenu 50 000 eurot Domodedovo. Maksudeklaratsioone tuleb esitada igakuiselt, meie raamatupidaja saab kõike teha distantsilt. Valmisfirmal on pangakonto Danske pangas, kuid ümbervormistamiseks tuleb pangas kohapeal käia. Juhatuse liige vastutab ettevõtte raamatupidamise korraldamise eest ja vea korral tähendab see, et ta eksis raamatupidaja valimisel. Norra äriregistri kodulehekülg nimede kontrollimiseks aadressil www.brreg.no Meie Norra kodanikust jurist esindab Teid vajadusel suhtlusel äriregistri ja teiste ametkondadega. Käime seadusemuudatustega kaasas Kõigi meie tegevusaastate jooksul ei ole Eestis olnud mitte ühtegi aastat, mil ei oleks raamatupidamise või maksustamise valdkonnas seadusandlust muudetud. Tähtaja sätestavad osanikud ise. Vajadusel ka esindamine maksuametis. Sõlmides Punamoon OÜ-ga teenuste osutamise lepingu, delegeerite vastutuse raamatupidamisarvestuse ja deklareerimise õigsuse eest meile. Osaühingu asutamisel ettevõtjaportaalis, tuleb sissemakse tegemise aeg sätestada põhikirjas. Käesoleva lõike esimeses lauses nimetatud osaühingu asutajaks saab olla üksnes füüsiline isik. Krediitkaardid online Vene Standard, Rostov-on-Don. Meie ja kliendi vahel sõlmitud raamatupidamis- ja õigusteenuste osutamise lepingus on poolte põhikohustused ja tööde teostamise tähtajad täpselt kirjas. Mõistame hästi Teie ettevõtte spetsiifikat ja ärivajadusi, kuna meil on kogemusi eri tegevusvaldkondades tegutsevate firmade raamatupidamise korraldamisega. Dokumentide edastamiseks ja säilitamiseks kasutame postiteenust, elektronposti, pilverakendust Dropbox ja teisi kliendi jaoks sobivaid lahendusi. Kui sõlmite Punamoon OÜ-ga teenuste osutamise lepingu, siis vähendate firma kulusid, mis on seotud alalise spetsialisti palgal hoidmisega. Tõhus ja hästi korraldatud raamatupidamine Levib arvamus, et raamatupidamisteenuste allhange sobib ainult väikestele ettevõtetele. Teie ei pea sellepärast muretsema, kuna me jälgime pidevalt seadusemuudatusi. Meie kliendid ei pea muretsema, sest kogu maksuaruandlus esitatakse õigeaegselt ja raamatupidamine on läbinisti korras. Selliseid küsimusi tekib veel ja veel. Oleme alati Teie jaoks olemas: kas kohapeal, telefonikõne või e-kirja kaugusel. Lisaks välistate igakuised palgamaksed, puhkusetasud, haigustasud ja preemiad. Teeme muudatusi raamatupidamisprogrammides, koolitame oma meeskonda ja teavitame ka kliente. Väljamakse tegemise keeld ei hõlma osanikule makstavat töötasu ega muid tasusid

Märkused