Võtke mõni neist firmadest ja saad laen 15 000 eurot Samara.

Tehke valik Kuva ainult hoiatusmärguanded.  Seaded võivad telefonist olenevalt erineda. Kui määrate selle vaikevalikuks, rakendub seade kõikidele rakendustele. Tehke valik Kuva hoiatusmärguanded ja hääletud märguanded. Kui soovite suletud telefonis näha hoiatusmärguannete bännerit, lülitage sisse valik Tõsta märguanne esile. Puudutage selle asemel valikut Rakenduse märguanded ja siis rakendust. Kui teete valiku „Hääletud”, saate valiku Minimeerimine sisse või välja lülitada. Võtke mõni neist firmadest ja saad laen 15 000 eurot Samara. Puudutage pikalt märguannet ja seejärel valikut Seaded. Puudutage valikuid Rakendused ja märguanded  Märguanded. Kui rakendusel on kategooriaid, võite lisavalikute nägemiseks kategooriat puudutada. Kui määrate selle vaikevalikuks, saab lukustuskuval endiselt konkreetsetele rakendustele piiranguid määrata. Võtta laen kaarti Swedbank las vegases on parim lahendus, kui kiiresti kulus raha.. Ainult teatud rakenduste puhul märguannete blokeerimiseks. Valiku  või Kõige sagedasemad alusel sortimiseks puudutage neid. Vanima märguande vaatamiseks puudutage pikalt täpiga rakendust..  Seaded võivad telefonist olenevalt erineda. Märguannete kasutamine Märguannete kustutamine Ühe märguande kustutamiseks pühkige see vasakule või paremale. Saate kasutada seda seadet, et hallata teatud hädaolukorra sõnumeid, nagu katastroofihoiatusi, ohumärguandeid ja kollaseid märguandeid. Seejärel puudutage valikut Seaded. Luba märguandetäpid Sõrmejälje pühkimine märguannete vaatamiseks Seaded võivad telefonist olenevalt erineda. Puudutage valikuid Rakendused ja märguanded Märguanded.

Lahemaa maitsed - Berichten | Facebook

. Aja valimiseks puudutage allanoolt . Puudutage jaotises „Lukustuskuva” valikut Märguanded lukustuskuval või Lukustuskuval. Avage telefoni rakendus Seaded. Lisateabe saamiseks võtke ühendust seadme tootjaga. Mõnes telefonis peate tegema valiku Kuva kõigi märguannete sisu. valik: märguandes  Pärast seda, kui ekraani ülaosast alla pühite, lohistage märguannet veidi paremale või vasakule. Lülitage valik Luba märguandetäpid sisse või välja. Võite loendis oleva rakenduse kõik märguanded välja lülitada. Saate teatiste tüüpe sisse ja välja lülitada, vaadata varasemaid teatisi ning hallata heli ja vibreerimist. Puudutage valikuid Rakendused ja märguanded  Märguanded.  Lülitage jaotises „Lukustuskuva” valik Tundlikud märguanded välja. Näete jaotises „Hiljuti saadetud” rakendusi, mis teile hiljuti märguandeid saatsid. Kustutage märguanne, et järgmist vaadata. Vaadake teavet märguandetäppide kohta. toiming: lükake märguanne edasi  Märguande edasilükkamiseks lohistage seda pisut vasakule või paremale ja puudutage käsku Lükka edasi. Teatud rakendused kuvavad märguande puhul täpi. Vastamine, arhiivimine, laiendamine jms Märguande laiendamiseks puudutage allanoolt . Puudutage valikuid Rakendused ja märguanded  Märguanded  Täpsemad. Kõikide märguannete kustutamiseks kerige märguannete allossa ja puudutage käsku Kustuta kõik. valik: konkreetses rakenduses Paljud rakendused võimaldavad teil märguandeid hallata rakenduse seadete menüüs. Puudutage jaotises „Hiljuti saadetud” rakendust.  Puudutage märguande tüüpi. Puudutage valikuid Rakendused ja märguanded    Hädaolukorra teatised. Teatud märguandeid võidakse näidata ka lukustuskuval ja avakuval. valik: kõigi märguannete kuvamine Seaded võivad telefonist olenevalt erineda. Otse märguandes tegutsemiseks puudutage toimingut, näiteks  või . Märguandeviisi valimine Telefoni märguannete muutmine Seaded võivad telefonist olenevalt erineda. valik: rakenduses Seaded Avage telefoni rakendus Seaded. Märguanne kuvatakse aga siis, kui ekraanikuva ülaosast alla pühite.. Saate märguanded, märguandetäpid ja märguannete kategooriad sisse või välja lülitada. Seotud artiklid Vaadake, kuidas lukustamist kasutada. Kui te ei näe valikut „Hiljuti saadetud”, kasutate Androidi vanemat versiooni. Tehke valik Ära kuva märguandeid.

Märguannete haldamine Androidis - Android Abi

. Näiteks võib rakendus hõlmata seadet, millega saab valida rakenduse märguannete heli.  Nende muudatuste tegemiseks avage rakendus ja leidke seadete menüü.  Seaded võivad telefonist olenevalt erineda. Hoiatusmärguanded: kuulete heli, saate lukustuskuval sõnumi ja näete olekuribal rakenduse ikooni. Tehke valik Hoiatusmärguanded või Hääletud. Olenevalt sellest, milliseid märguandeid soovite saada, saab muuta teatud rakenduste või kogu telefoni seadeid. Konkreetsete märguandekategooriate valimiseks puudutage rakenduse nime. Puudutage valikuid Rakendused ja märguanded  Märguanded. Määrake soovitud valikud telefoni vaikeseadeteks. Seaded võivad telefonist olenevalt erineda. Võite teatud rakendustele määrata lukustuskuva piirangu „Peida märguande tundlik sisu” või „Ära kuva ühtki märguannet”. Kui te menüüd Rakendused ja märguanded ei leia, hankige abi seadme tootjalt. Hädaabiteadete haldamine Seaded võivad telefonist olenevalt erineda. Kui selle valiku välja lülitate, saab lukustuskuval teatud rakendustele siiski määrata piirangu „Ära kuva märguandeid”. .

Mõne või kõigi märguannete väljalülitamiseks puudutage valikut Märguannete väljalülitamine.  Kui soovite valida, millised märguanded teid katkestavad, puudutage valikut Hoiatusmärguanded või Hääletud. Märguannete kuvamiseks pühkige ekraani ülaosast alla. valik: märguandes Pühkige telefonis märguannete nägemiseks ekraanikuva ülaosast alla. Puudutage valikuid Rakendused ja märguanded Märguanded. valik: märguandeid ei kuvata Seaded võivad telefonist olenevalt erineda. toiming: lülitage edasilükkamine sisse Avage telefoni rakendus Seaded. Hääletute märguannete kustutamiseks puudutage valiku „Hääletud märguanded” kõrval käsku Sule  Teatud märguanded saab eemaldada alles siis, kui nendega seotud toiming on lõppenud. Näiteks saate muusikapleieri märguande kustutada pärast muusika peatamist. Mõnes Android-seadmes saate valida, mis tüüpi märguandeid rakendus teile saadab. Hääletud: telefon ei helise ega vibreeri. Puudutage valikuid Rakendused ja märguanded  Märguanded

Märkused