Vormistada tellimuse tarbijakrediidi

Müüja kinnitab, et kõiki "Kohviabi" kasutamise ja ostu-müügitehingute sõlmimise käigus teatavaks saanud Ostja isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Ostja annab Müüjale õiguse tema poolt "Kohviabi"`sse sisestatud isikuandmete töötlemiseks ja säilitamiseks. Tellimus loetakse lõplikult vormistatuks pärast nupule „Vormista ost“ vajutamist. Ostjal on Ostukorvis võimalik suurendada või vähendada ostetavate Kaupade kogust, samuti Kaupu Ostukorvist eemaldada.

Ostukorvi hetkeseisu on pidevalt võimalik jälgida. mainitud arve on tasutud ning arvel sätestatud summa on täies ulatuses laekunud Müüja pangakontole. Esitatud loendis firma väljastab laene 90 000 eurot Eliste... Toodete kohalejõudmine kliendini sõltub logistikapartneritest. Eduka tellimuse sooritamise ja ostu-müügilepingu sõlmimise korral saadab Müüja Ostja poolt märgitud e-posti aadressile elektroonilise maksekinnituse.

e-arve tellimuste juhend - eArvekeskus

. Kui Ostja on tema poolt ostetavad Kaubad lõplikult välja valinud ja soovib ostu-müügitehingu teostamisega edasi minna, tuleb tal valida talle sobiv postiaparaadi firma ja postiaparaadi asukoht. tasub ülekandega arve eest mis saadetakse tema poolt märgitud e-mailile. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist peab Ostja oma tellimuse kinnitama nõustudes ostutingimustega  ning veendudes sisestatud andmete õigsuses klikkima “Kinnita tellimus”. sätestatule ka transpordikulu, mis liidetakse Ostukorvis automaatselt Ostja poolt Kaupade eest tasumisele kuuluvale hinnale ning mis tekib vastavalt Ostja valikule. Ostu-müügitehingu sõlmimiseks kohustub Ostja Müüja poolt saadetud arve enda poolt valitud viisil ise tasuma.

Tellimuse vormistamine | Kohviabi

. Sihtadressaadikoha hilisem muutmine ei ole võimalik. Tellimine ei ole ostu-müügi lepingu sõlmimine. Tarneviis valitakse ning kohaletoimetamistasu arvutatakse ostukotis. See kuvatakse Ostukorvis ka visuaalis eraldiseisva artiklireana. Tellitud Kaupa broneeritakse automaatselt arvel märgitud maksetähtajaks. Isikuandmeid kogutakse Kliendile pakkumiste tegemiseks ja Kliendi rahulolu küsitluste korraldamiseks. Ostukorvis tehtud muudatused uuenevad peale nupule "Värskenda" vajutamist. Enne kui tellimus vormistatuks loetakse peab Ostja valima ostetavate Kaupade eest maksmise viisi. Peale makse sooritamist internetipangas peab Ostja klikkima nupul „Tagasi kaupmehe juurde“, mille järel saab Müüja pangast kinnituse Ostja poolt Kauba tasumise kohta. Juhul kui Ostja jättis nuppu “Tagasi kaupmehe juurde” klikkimata, ei vastuta Müüja vormistatud tellimuse temani mitte jõudmise ega sellest võimalike tõusetuvate kahjude eest, sest tegemist on ilmse Ostja tegemata jätmisega. Vormistada tellimuse tarbijakrediidi. Ülal Ilmuvas aknas teha valik, kas soovite ostu registreerida "Ok", või jätkata toodete valimist "Tühista".Juhul, kui Ostja soovib sama ostu-müügitehingu raames osta veel Kaupu, peab ta eelkirjeldatud toimingu sooritama iga tema poolt soovitava Kauba puhul. Laenu kalkulaator Pank VTB Krasnodar

Märkused