Vahe on vaid selles, et saad laenu 100 000 eurot Samara palju kiiremini, kui raha on vaja kiiresti

Tegelikult saab ju abielluda ka väga odavalt, aga see jälle pole paljudele see. Kui minna ajalise piiri paika panemise teed, siis on see kokkuleppe küsimus. Siis tekib vajadus reguleerida. Vahe on vaid selles, et saad laenu 100 000 eurot Samara palju kiiremini, kui raha on vaja kiiresti. Ja päris paljud riigid ongi läinud vaba tahte ehk ülesandmise teed. Paljud ütlevad, et mis see paber mulle annab.

Erki Kaikkonen: Elu mitte lihtsalt ei juhtu, vaid vastab sulle! | Telegram

. Kõik peavad abielu hästi pühaks. Siin on ka kultuurist tekitatud vastuolu. Vaba kooselu võib ju tähendada ka kaks nädalat kooselu. Kõik isiklikud laenud elada lipetsk. Tarbijakrediidi sularahas VTB 24. Üks on paika panna ajaline piir. Kui tegime intervjuusid vabaabielus paaridega, siis naispool ütles tihti, et abielluks küll, aga tahaks siis pulmasid ja valget kleiti. See pole ikkagi täpselt sama mis abielu. Vabaabielu ja abielu vahe tekib kriitilisel momendil, kui suhe hakkab lõppema, keegi sureb.

Kaya palazzo resort & residence le chic bodrum.

. See pole küll põhjendus, aga mis Eesti ühiskonda iseloomustab, on see, et tegelikult on abielul väga kõrge väärtus. Samas ega see pole probleemitu. Tekib küsimus, et ma abielluksin just nagu raha pärast või materiaalsetel põhjustel. Teine on vaba tahte avaldus, kus partnerid teevad avalduse ja sellisel juhul on see nende oma asi, kas nad teevad selle pärast kahte nädalat või kahtekümmend aastat kooselu. Küsimus on aga siiski pigem pikemaajaliste kooselude reguleerimises. Kui abielluda, siis kogu kupatusega. Praktilist poolt teatakse ju ka: oleks nagu vaja, aga ei taha, sest see ei lähe kokku romantilise arusaamaga armastusest. Aga kuidas seda teha, see on teine küsimus. Kõik laenud kaardi Alumises nižni tagil. Võib-olla ongi vaja rohkem avalikku kajastust, et mis on abielu funktsioon.

••  Kaks nädalat või kümme aastat kooselu. Abielu on Eestis hästi romantiseeritud

Märkused