Turg "must võlausaldajate" lööb rekordeid

kui kellelegi pakkutakse sellist kaupa oleks jube tore ja hea kui sellest märku annaksite. Poom oli muru sees ja liinid jooksid üle ranna.vihma sadama hakates panin asjad kokku ja sõitsin minema.Kui keegi teab või nägi kedagi kes mingi võõra poomiga asjatas siis oleks igasugune info tänuväärt. Few times used, very good condition, like a new. Turg "must võlausaldajate" lööb rekordeid. Lauaga kaasa jalaaasad ja võib saada ka originaalse uime. Mõlemad pikendused siis pulgastandardiga. Kott on must/valge ja pump kollane. Kätte saadi ainult lohe, ilma pumba ja kotita. Kaasa saab koti ja originaaluime.

Turg – Pirita Surfiklubi

. Hea valik nii alustavale kui edasijõudnud surfarile. Hiljem poomi järele minnes oli kas mõni hää inimene selle kaasa võtnud lootuses see mulle tagastada või mõni kahtlasema linnaosa esindaja selle endale tasuta pesunööri lootuses kaasa pakkinud. Laud on heas korras, ilma vigastuste ja parandusteta. Võib olla juba paar aastat tagasi jalad alla võtnud. Paadil puudusid varastamise hetkel purjed, foka ja groodi soodid ja soodiplokid, groodi poom ning keredel augukorgid!! Seega peab vargapoiss hakkama neid juppe otsima, kui sõita tahab. Poom ja liinid jooksid üle ranna Surfiklubi ees.kuna lohe otsustas õhku hakata kaotama panin asjad kokku ja minema. Igas kotis lisaks lohele veel poom+pump. Telefoninumbrid ka lauale kirjutatud. Kui kellelegi jääb midagi silma, siis olen väga tänulik vargani viiva info eest, ega unusta ka vihje andjat. Muus osas erilisi tundemärke ei ole. kohapealsed otsingud tulemust ei andnud, kaotamise hetkel puhus tuul roograhu suunas. Neopreen on poomil mõnest kohast veidi vigastatud.

Must Turg - 147 fotot - 2 arvustust - Ostlemine ja jaemüük.

. Kui keegi midagi näeb või kuuleb, andke märku. Kahe päeva jooksul pole otsingud vilja kandnud. Kõik need spordivahendid on väga spetsiifilised ja kergesti äratuntavad. Lohed on uued, musta värvi lohekotis. Kui võimalik, siis jagage. peaks olema ainueksemplar eestis, seega hoidke silmad lahti, kui keegi pekas nägema - must laud, valged sidemed. Cressi on sukeldumis kalipso, mis oli mul üleni must, va kaenlaalused, mis on kollased. Kui mingi ime läbi selle taglase riismed peaksid kuskil randa ujuma ning kellegile silma jääma ning mast/poom veel kasutuskõlblik on, siis ootan neid tagasi. Neid lohesid pole palju näinud rannas ja lohe läks kaduma ilma poomita. Mina ei suutnud lõplikult eemaldada uimel olnud Surfhouse poeklepsu, nemad ehk on seda teinud. Jopede värvused ja mudeli valik erinev.  Antud firmade kaupa müüb ainult FAN SURFI pood ja varastel on suhteliselt raske kraami turustada. Aga hoiab ja saab kasutada. Kui keegi pakub või kellelgi hakkab süda kripeldama võtke julgesti ühendust. Hea pop, samas ka lihtsalt chopis sõites ülipehme ja mugav. Natuke räsitud, ninaotsa juures näritud nööriots. Ausale leidjale vaevatasu. Kui keegi omab infot nende lohede kohta või näeb neid kusagil rannas / käest-kätte liikumas, siis palun anda teada esimesel võimalusel. Turg "must võlausaldajate" lööb rekordeid. Kui kellelegi pakutakse müügiks või näete rannas, andke palun teada. Laual oli umber Maui Magic lauakott, riidest pool sinine. Ülimadala trapetsikonksu asukohaga võistlustrapetsiga ei ole muidusurfaril kuigi palju peale hakata, seega kui keegi pakub müüa või vahetada siis võiks muga ühendust võtta. Kaasa tuleb kott ja kaks uime. Vaevatasu ja muud jutud. Ninal veel veidi siniseid tripe-hõõrumistest. Igasugune informatsioon on teretulnud tel. Ilmselt on selle küljes veel ka jupid altvedanud torukinnitusest, mis kaamerat piisavalt hästi poomi küljes hoida ei suutnud. Kaetud pehme, libisemiskindla materjaliga. Kesklati lähedal parandatud. Ausal leidjal palun helistada. Tuul puhus lõunast, aga keeras õhtul lääneks. Samuti Prolimit varustuse kott. Andke teada, kui pakutakse müüa sellist varustust. Võtmed on veekindlas kotis koos puldiga. Kui keegi midagi sellist pakub, siis andke märku! Kui kellelgi infot, kus varastatud surfikraami müüakse, siis andke teada.

Kuulutused - Must Turg

. Asjad pm uued, paar korda vees käinud. Löökvest Prolimit, suurus M. Kui Sa asjad üles korjasid, siis tänud hoiule võtmise eest. Nii sileda veega kui ka lainetes sõitmiseks. Aus leidja võta palun ühendust. augustil olin sunnitud halbade asjaolude kokkulangemisel oma taglase Hiiumaal Ristnas merele loovutama, et ise terve nahaga pääseda.

Must Turg

. Vöör parandatud Barabanovi poolt. Komplekt koos koti, poomi, liinide ja pumbaga. Fast and stand out with a very easy glide, excellent properties by upwind and downwind. Ja loomulikult ma annan siis abistajatele peale aitähhi ikka ka midagi. Surfiklubi vanad olid pannud selle eemale ja järgmiseks päevaks oli kadunud mitte õige omaniku kätte. Lohe neoon kollase ribaga parandatud. Vajadusel leian ka sobivad konksud kaasa. Tegemist on carbon lauaga, mis oma omadustelt väga universaalne ja sobilik erinevatesse tingimustesse. Thruster originaaluimed komplektis. Kadunud on ka väiksemaks lõigatud MFC freestyle uim. Krediitkaardid ilma registreerimata Ufaas. Laua keskel, kardaaniava ja M tähe vahel on väike lohk. Varastatud koos koti, poomi ja liinidega

Märkused