Suurepärane majandustulemused on näidanud, Alfa-Bank

Ja mitte ainult isa pärast - ka ema Asta töötas samas majas balletitantsijana.Isa sundis klaverit mängima“Seal me üles kasvasimegi,” räägib Ülle lapsepõlvest. Nii palju kui töö lubas, vaaritas ta lihatoite.

TalTech - Level 6 Group Stunt | Cheerleading | Eesti I Meistrivõistlused Cheerleadingus 🔥🔥

. Nõustub ka sellega, et isaga sarnasus annab tütardele elus õnne. “Kui mõtlen isast, ei tahaks ma midagi oma elus muuta. Üllest on saanud tänaseks veteranujuja ja Ülost kutseline mööblirestauraator.Kodune Georg oli kodus suur kokk. Tal on kaks tütart ja üks lapselaps.Täna on Ülle kutsutud Estonia teatri valgesse saali, et osa saada oma isa kogumikplaadi “Georg Ots - Anthology” esitlusest. Saad laenu 500 eurot Peaminister ilma kontrolli ja ootusi.. Olime temaga lähedasemad kui emaga.” Isalt jäi tüdrukule külge küll mitte teatri- ega muusikapisik, vaid joonistusoskus.

Viljandi, Viljandimaa, Eesti – kolme päeva ilmaennustus.

. Suurepärane majandustulemused on näidanud, Alfa-Bank. Aga kui isal aega oli, tegi strooganovi. Laenud avamine ja ettevõtluse arendamise langus chelyabinsk. Laulja teine naine Ilona Ots müüs suvila maha.

Praegu elab seal teatrimees Mikk Mikiver. Lemmik oli boeuf a la tatar, mis segatakse toorest loomalihast, toorest munast ja ohtrast piprast.“Seda söön siiani.

“Ta oli suurepärane inimene.” | Õhtuleht

. Terve elu mäletab Ülle oma isa joonistamas, maalimas või meisterdamas. Vähil käisime koos,” on Üllel eredalt meeles Võsu suvila ja ema-isa kalalkäigud ning isa uhhaakeetmine.

Rummi päevik - Trailer Eesti Keeles - The Rum Diary

. Enamik Georg Otsa maale on teatri- ja muusikamuuseumis, üks on Üllel ka Pelgulinna-kodu seinal - “Kiek in de Kök”, G. Mulle meeldib kõik nii, nagu see oli. Kahekordse Eesti meistrina ujumises viis isa ka Üllet ja Ülot basseini ujuma. See ei olnud küll päris see, mida ma teha tahtsin. Kaheksa aastat mängisin, siis julgesin loobuda,” meenutab Ülle. O.“Ma võisin olla viiene, kui isa pani mu klaverit õppima. Koos vend Üloga tunti iga teatrimaja õnarust ja auku. Küllap tikub Üllele seal ka omamoodi naer peale, sest kui palju on seal majas ringi joostud. Et ta oli mu isa ja laulja,” mõtiskleb Georg Otsa tütar Ülle Malken prillitoosi pihus keerutades. Ja mitte lihtsalt sulistama, vaid kohe ränka trenni. Kuidas valida tarbijakrediidi

Märkused