Sularaha väljavõtmine krediitkaardiga Swedbank

Swedbankil on Hiiumaal viis automaati, mis kõik avatud ööpäevaringselt: Hiiumaa Selveri juures, Kärdla Keskväljakul, Käinas, Emmastes ja Kõrgessaares.

Nii Coopi kui Olerexi tankla kassast sularaha välja võtmiseks peab klient samal ajal tegema vähemalt ühe­eurose ostu. Täpsemalt Sularaha odavam võtta automaadist Laupäevast saab sularaha välja võtta Olerexi tanklatest, maikuust Coopi kauplustest. Nii tankla kui poekassast sularaha väljavõtmine on sarnane tavalise sularahaautomaadi kasutamisega: klient ütleb kassas enne ostude eest tasumist teenindajale sularahana väljavõetava summa ning sisestab makseterminali oma pangakaardi PINkoodi. SEBi pangaautomaadid on Hiiumaa Selveris ja Keskväljaku Konsumis, mõlemad on avatud poe lahtioleku­aegadel. Seejärel maksab teenindaja soovitud summa ja see võetakse maha kliendi pangakontolt.

Sularaha tanklast | Olerex

. Ma ei mäleta, palju talle siis automaat andis. Kliendid saavad sularahateenust kasutada juhul, kui nende kodupank pole sarnaseid tehinguid keelanud. Nii tanklal kui kauplusel on õigus keelduda sularaha väljastamisest, kui kassas ei ole piisavalt sularaha. Hakkas asi pihta mehe SEB automaadiga. Kaardi peal raha piisavalt. Kaupluste ja tanklate kassadele sellist hinnalisa veel kehtestatud pole. Saadetud pressiteates öeldi, et ühistulise organisatsioonina soovitakse hoida ja arendada elu igas Eestimaa nurgas. Olerex on lisanud veel klausli, et tankla teenindaja ei pea kliendile teenust osutama juhul, kui talle tundub, et inimene ei tee seda omal soovil või ei tea, miks ta seda teeb.Coopi kliendile soodsam Erinev aga on teenus­tasu. Eesti suuremate pankade SEBi ja Swedbanki rahaautomaadist saab sularaha välja võtta tasuta. Proovis teist automaati ja jälle kiri ees, et limiit ületatud. Nii SEB pank kui Swedbank on kehtestanud teenusetasu sularaha väljavõtmisel teise panga automaadist. Mõnel juhul on soodsam üks, mõnel juhul teine. Hüpoteeklaenude piirkondades areneb. Sularaha väljavõtmine krediitkaardiga Swedbank. Mõtles, et äkki automaadi viga või raha automaadist otsas. Hiiumaal on Olerexil jaamu kaks, üks Kärdlas, teine Käinas. “Oleme veendunud, et sula­rahateenuse pakkumine Eesti suurimas kaupluste ketis lahendab sularaha kättesaadavuse probleemi Eestis,” teatab ettevõte oma kodulehel.

Grossi Toidukaubad | » Sularaha

. Sularaha väljavõtmine krediitkaardiga Swedbank. Odavam on väikeseid summasid võtta kodupanga automaadist

Märkused