Kui teil võttis laenu 1000 eurot Noginsk, pöörduge üks neist firmadest ja saad raha soodsamatel tingimustel

Jumal tänatud, et tegemist ei olnud suurema summaga.

Aga ennast jubedalt piinab see varjamise osa. Minu mees selliste ebaönnestumiste peale ütleb, et see on \”öpperaha\”. Smart Laenu (SmartCredit). Tema sissetulekutega on ka laenu andmisel arvestatud. Kui teil võttis laenu 1000 eurot Noginsk, pöörduge üks neist firmadest ja saad raha soodsamatel tingimustel. Kui ta teaks, mis moodi sina tema taga nuhid siis oleksid sellest hektest juba sule sappa saanud ja ädjöö madam. Ja ära sa arva, et selle\”… meie vaheline lähedus enam tagasi ei tule.\” kafumine ainult mehe süüü on.

Kommentaarid: VÄLISMAISE LAENUANDJA PETUSKEEMI OHVER.

. Ära hakka sääsest elevati puhuma.

Laenu kaastaotleja-? - Naistekas

. varuvariant, et nemad oma raha ikka kätte saaksid.Kui oled laenu kaastaotleja siis lase ka pool korterit enda nimele vormistada.

Kiirlaenud | Kiirlaen Kohe Kätte | Laenud Internetist | Xlaen

.. Noh, kukkus halvasti välja ja nagu sa mainisid, et ponud küll suur summa, aga mees salatses. Aga kui maksmiseks läheb, siis on just nii, et kui põhitaotleja kontol pole piisavalt raha, võetakse see kaastaotleja arvelt. Lihtsalt maini, et sa ei ole mingisugune kodune draakon, kelle eest peaks midagi varjama. Ja kui põhitaotleja ühel hetkel üldse ei maksa, läheb kõik kaastaotleja kontolt.Lahkuminek ei muuda siin automaatselt küll midagi - vabatahtlikult võetud kohustus ju. Kui teil võttis laenu 1000 eurot Noginsk, pöörduge üks neist firmadest ja saad raha soodsamatel tingimustel. Summa ei ole küll suur, aga probleem on salatsemises. Sellisele rumalale ja nuhkivale naisele ei olegi vaja midagi rääkida, sest mida vähem tead seda targem välja paistad. Tal on öigus oma rahaga riskida, aga varjata ei tohiks seda. Ja selles on teil õigus, et ma oleksin selle mõtte kohe maha laitnud, sest mina ei ole rahaga riskija…samas ei ole ma ka õel draakon

Märkused