Krediitkaardid online East Bank tartus

Kui virtuaalkaardi andmed peaksid pärast ostu petturi kätte jõudma, pole tal nendega midagi peale hakata, sest kaardil ei ole raha ja see kaotab peagi kehtivuse. Liidame programmiga automaatselt kõik SEB-st väljastatavad pangakaardid. Praeguseks on programmiga liitunud kõik Eestis tegutsevate pankade teenuseid kasutavad internetikaupmehed. Tagastatakse ainult teiste pankade pangakaarte. Oma kaardi kehtivaid õiguseid saate vaadata ja muuta internetipanga menüüpunktis „Arveldamine“ → „Kaardid“. Krediitkaardid online East Bank tartus.

Selleks ei ole vaja teil midagi teha. Kõik SEB-st väljastatud pangakaardid sobivad veebipoodides maksmiseks. Kui kaupmees ei ole selle programmiga ühinenud, siis veebipoest ostmisel kliendilt isiku lisatuvastamist ei küsita.

Juhend: kuidas kasiinos krediitkaardiga maksta -

. Kui te ei ole veebilehe turvalisuses täiesti kindel, aga tahate sealt ikkagi osta, siis vormistage endale SEB Virtuaalkaart. Laenud kahel dokumentidele. Veebipoes saab kaardiga tasuda, kui kaardilepingus on lubatud tehingud „kasutamine internetis“ ja „äriettevõtetes tasumine“. Vajutage nuppu „Katkestan” ja teid suunatakse tagasi kaupmehe juurde uut maksevahendit valima.

Turvalised e-ostud | SEB

. Laenude kaart ilma rike Krimmis

Märkused