Krediitkaardi Swedbank 50 päeva - ja-tingimused kommentaare

Kindlustus aitab, kui ese varastatakse või kaob ja ka juhul, kui see peaks kasvõi Teie enda süül purunema. Reisikindlustust pakub Swedbank P&C Insurance AS. Konverteerimistasu välisvaluutas tehtud tehingute eest Lisandub igale kaardiga tehtud tehingu summale, kui kaardiga tehtud toiming on muus valuutas kui eurodes. Visa Platinum kaardi juurde kuulub Swedbanki parim reisikindlustus, mis pakub väga põhjalikku kindlustuskaitset ja kehtib nii Teile kui ka Teiega koos reisivatele pereliikmetele. Laenud kaarti teadmata telefoninumber. Parkla tõkkepuu avanemiseks tuleb pangakaart sisestada kaardilugejasse.

Gold vaba tagasimaksega krediitkaart - Swedbank

. Turvalised ostud internetist Soovime, et ka internetis ostlemine oleks Teie jaoks võimalikult turvaline. Ostukindlustust pakub Swedbank P&C Insurance AS. Krediitkaardi limiidikontot pole lubatud valida teenustasude debiteerimise kontoks ega järgmiste lepingute teenindavaks arvelduskontoks: hoiused, laenud, kindlustus, püsikorraldus ja E-arve püsimakse. Sularaha väljavõtmisel ja krediitkaardi limiidikontolt ülekande teostamisel algab intressi arvestus kohe v.a juhul, kui eelnimetatud toimingute summa jääb limiidikonto positiivse saldo piiresse. Kindlustussummad Ostukindlustuse korral on iga kindlustatud eseme, kindlustusjuhtumi ja kalendriaasta kohta määratud maksimaalne kindlustussumma. lapse transportimine kodumaale Piirang puudub; vastavalt ravi- ja transpordikulude kaitsele. Seetõttu, kui soovite Visa Platinum kaardiga maksta internetis, peate kaardi liitma tasuta teenusega Secure Internet. Sel juhul algab intressiarvestus ja saate vajaliku summa tagasi maksta hiljem. Krediitkaardi ülekandele kehtib tavapärane pangaülekannete hinnakiri. Limiidikontolt makse tegemisel ja sularaha väljavõtul algab intressi arvestus kohe. Maksepäeval peetakse kasutatud summa kaardiga seotud kontolt automaatselt kinni, v.a juhul, kui kontol ei ole tagasimakseks piisavalt raha.

Swedbank

. Krediitkaardi limiidikontolt ülekannete tegemiseks alustage tavapärast siseriiklikku makset ja valige rippmenüüst krediitkaardi limiidikonto. kirstukulud Piirang puudub; vastavalt ravi- ja transpordikulude kaitsele. Kõik laenud kiire Teib. Teenustasu on kliendikohane ning arvutamise aluseks on üks kalendrikuu. Tänu Visa tuntud ja tunnustatud kaubamärgile saate Platinum kaardiga maksta üle kogu maailma. surnu kodumaale toimetamise kulud Piirang puudub; vastavalt ravi- ja transpordikulude kaitsele. haigestunu või vigastatu kodumaale toimetamise kulud Piirang puudub; vastavalt ravi- ja transpordikulude kaitsele. Kaardi omadused Visa Platinum kaart teeb mugavaks nii Teie ärireisid kui ka kogu pere ühised puhkusesõidud, sest kaardiga on kindlustatud kõik reisid, aga ka Teie ostud. Tasuta parkimine Swedbanki peamaja parklas. Reisikindlustus kehtib automaatselt kogu aeg – Te ei pea reisile minekust spetsiaalselt teatama ega sõlmima eraldi poliisi. Krediitkaardi Swedbank 50 päeva - ja-tingimused kommentaare. Muul eesmärgil ei ole parkla kasutamine lubatud. Kaardi saate turvaliste ostude sooritamiseks registreerida, logides internetipanka. Samuti ei kaasne siis Estraveli Platinum Club liikmelisust. reisi pikenemise kulud Piirang puudub; vastavalt ravi- ja transpordikulude kaitsele.

Preemiapunktid - Swedbank

. Kõik laenud tagatise vastu Peaminister. Erakorraline sularaha abiteenus välismaal Western Unioni kaudu Tellitud teenusest loobumise korral pank teenustasu ei tagasta. Platinum kaardi juurde saate vormistada ka lisakaarte oma lähedastele.

Virtuaalkaart | SEB

. Tutvuge kindlustustingimustega ja vajaduse korral küsige nõu kindlustusspetsialistilt. Tarbijakrediidi 7 aastat

Märkused