Krediitkaardi soodsa perioodiga tomskisse-võibolla

Klikkige nupul Lisa uus makseviis. American Express Kui Google Ads on teilt tasu võtnud ja kasutate maksmiseks American Expressi kaarti, siis võite väljavõttel näha järgmisi ridu: GOOGLE LTD. Kui kasutate järgmisi makseviise, näete tõenäoliselt järgmist kannet. Mida teha volituseta maksete korral. Makse ülevaatamiseks ja sooritamiseks klikkige käsul.

Kui te seda makseviisi ei määra, siis seda ei kasutata.

Krediitkaart - Vikipeedia

. [email protected] GOOGLE ADS ADVERTISING GOOGLE INC. Klikkige vasakpoolses menüüs lingil Makseviisid. Valige olemasolev makseviis. Külastage Google Adsi Logige oma Google Adsi kontole sisse. Makse autoriseerimine võib olla esitatud teie krediitkaardi väljavõttel, kuid see pole tegelik kulu. Klikkige tööriistaikoonil ja tehke jaotises „Arveldamine“ valik Arveldusseaded. Otsige üles makseviis, mida soovite kasutama hakata, ja klikkige käsul . Pärast seda värskendatakse teie saldot ja teie reklaame hakatakse üldjuhul uuesti esitama, juhul kui nende esitamine oli vahepeal peatatud. Järgmiste juhiste vaatamiseks klikkige ühel allpool olevatest linkidest. Kui teil on küsimusi, pöörduge otse oma kaardi väljaandja või panga poole.  Google Adsi tasude kuvamine väljavõtetel Teie krediitkaardi või konto väljavõttel Google Adsi tasude märkimise viis võib olenevalt kasutatavast krediitkaardist erineda. Kui soovite määrata selle peamiseks makseviisiks, märkige ruut valiku Muuda see minu tulevaste maksete valikuks kõrval. Klikkige tööriistaikoonil ja tehke jaotises „Arveldamine“ valik Arvelduskokkuvõte.

Candy Crush Soda Oyunu Oyna

. Automaatsed maksed Selle makseseade kasutamiseks krediitkaardiga lisage see lihtsalt oma Google Adsi kontole ja määrake see peamiseks makseviisiks. Klikkige nupul.  Külastage Google Adsi Logige oma Google Adsi kontole sisse aadressil https://ads.google.com. See eemaldatakse automaatselt. Makse tegemine uue krediitkaardiga Logige oma Google Adsi kontole sisse.. Kontole uue krediitkaardi lisamine Logige oma Google Adsi kontole sisse aadressil https://ads.google.com. Seda saate teha järgmiselt, võttes aluseks oma konto jaoks valitud makseseade. Valige Krediitkaart ja sisestage oma kaardi andmed. See tähendab, et meie süsteem kontrollib teie krediitkaardifirmalt, kas teie kaardil on makse tasumiseks piisavalt vaba krediiti. Makse täielikuks töötlemiseks võib kuluda kuni. Kõik madala intressiga laenud on Salavat. Tehke rippmenüüs valik Uue krediit- või deebetkaardi lisamine ja sisestage krediitkaardi teave. Külastage Google Adsi Makse autoriseerimine Krediitkaardimakse tegemisel autoriseerime esmalt teie kaardi ning kontrollime maksmisele kuuluvat summat. Krediitkaardi soodsa perioodiga tomskisse-võibolla. Krediitkaardi soodsa perioodiga tomskisse-võibolla. Krediitkaardi 200 000 eurot langus chelyabinsk. Vormistada laen kaarti passis on hädasti on Rostov-on-Don. Sisestage uus teave ja klikkige nupul.  Külastage Google Adsi Käsitsimaksed Selle makseseadega krediitkaardi kasutamiseks vaadake allolevaid juhiseid

Märkused