Krediitkaardi soodsa perioodiga Sankt-Peterburis

LHV ühendas deebet- ja krediitkaardi üheks! – Äri | GoodNews

. Erki Kilu selgitusel on krediit võimalus, mitte kohustus. EKP intress avaldatakse Ametlikes Teadaannetes. “Peamine põhjus uue kaardi kasutuselevõtuks on mugavus klientide jaoks,” tutvustas Kilu. Esmajoones on LHV uus kaart deebetkaart ja sellele saab väga mugavalt juurde võtta krediidilimiidi. Nüüd on uut tüüpi kaart jõudnud meie eestvedamisel ka Eestisse,“ rääkis Kilu.

Kaardi saatmine postiga Eesti Vabariigi piires Konverteerimistasu välisvaluutas tehtud tehingute eest Lisandub igale kaardiga tehtud tehingu summale, kui kaardiga tehtud toiming on muus valuutas kui eurodes. Kui tekib vajadus, on võimalik väga mugavalt taotleda krediidilimiidi ning kasutada edaspidi kaardi mõlemat poolt,“ rääkis Kilu. LHV pank tõi täna esimesena Eestis turule kombineeritud pangakaardi, mis asendab kliendi jaoks nii deebetkaarti kui ka krediitkaarti ja millega tehingute tegemisel saab kaardiomanik valida, kas kasutab enda arvelduskonto või krediidikonto raha.

Krediitkaartide Illustreeritud Juhend | Krediitkaardi Leiutis

. Juhul kui klient teeb kalendrikuus kaardiga vähemalt ühe tehingu, ei ole kaardil hooldustasu. „Selliseid kaarte antakse välja ka mujal Euroopas, meile lähim näide on Soomes. LHV panga juhatuse esimehe Erki Kilu sõnul on mitme konto kaart varasematest pangakaartidest tehnoloogiliselt erinev, sest annab reaalselt ligipääsu kahele kontole. Samuti toetavad kõik Eesti sularahaautomaadid LHV pangakaartide uusi funktsioone. Krediitkaardi soodsa perioodiga Sankt-Peterburis.

Soodusparkimine Pirita tee parklates Tallinn Truck Show.

. Krediidi toode Pangalt "Avamine" kodu ostmiseks alandatud intressimääraga. LHV pank väljastab edaspidi vaid uusi mitme konto kaarte. Limiidikontolt makse tegemisel ja sularaha väljavõtmisel algab intressi arvestus kohe v.a juhul, kui eelnimetatud toimingute summa jääb limiidikonto positiivse saldo piiresse.

Leia soodne krediitkaart siit - võrdle parimaid pakkumisi

. Laenud kuni 60000 eurot Tallinnas. LHV jätkab uue kaardiga soodsa teenustasu põhimõtte järgimist. „Kes ei soovi krediidikontot kasutada, saab jätta krediidikonto null-limiidiga

Märkused