Krediitkaardi 200000 eurot Säästud

Majast või korterist ei tohi mitte midagi kaasa võtta ega välja viia. Pangaülekandega maksmisel peab Apartment.ee kontole laekuma neto summa, kust ei ole mahaarvestatud panga vahendustasu. Korter tuleb vabastamisel jätta heasse seisukorda. Kui klient käitub lärmakalt või agressiivselt teiste külaliste, naabrite või Apartment.ee töötajate suhtes, on Apartment.ee-l õigus nõuda kliendilt rahalist kompensatsiooni. Samuti jätab Apartment.ee endale õiguse nõuda kliendilt saabumisel tagatisraha ilma etteteatamata. Kaotatud ja leitud asjade kohta saab infot küsida telefoni või e-posti teel. Krediitkaardi 200000 eurot Säästud. Katkiste seadmete puhul on Apartment.ee kohustatud andma oma parima katkiste esemete parandamiseks või välja vahetamiseks. Kui korteri seisukord nõuab erikoristust, siis kompenseerib klient/korteri broneerija koristuse kulud. Kliendi kohustused Kasutada korterit sihtotstarbelistel eesmärkidel ja hoida korterit korras.

Krediitkaart « Erakliendile « Krooning

. Kui te lahkute korterist, kontrollige et uks oleks korralikult lukustatud. Apartment.ee ei vastuta kaebuste eest, mis ei ole esitatud koheselt pärast puuduste avastamist. Analüüs isikliku laenu. Apartment.ee kodulehe kasutamise põhimõtted Käesoleva kodulehe sisu on autoriõigusega kaitstud. Apartment.ee poolt majutuse broneeringu kinnitamine kliendile viisa taotlemiseks on tasuline. Korterites on keelatud korraldada pidusid ning tekitada liigset lärmi. Eripakkumistega saate tutvuda rubriigis “Eripakkumised“, Apartment.ee lisateenustega saate tutvuda siin. Krediitkaardi 200000 eurot Säästud. Korterites ja trepikodades on suitsetamine rangelt keelatud! Suitsetamine on lubatud vaid hoovis või rõdul. Aktsepteerime ainult kohalikku valuutat – eurosid. Autokoht kortermaja hoovis tuleb eelnevalt  broneerida. Üks korter saab broneerida ainult ühe autokoha. Tarbida vett ja elektrit säästlikult. Apartment.ee jätab endale õiguse muuta reegleid etteteatamiseta. Majutuse hinnad Kõik majutuse hinnad on välja toodud meie kodulehel www.apartement.ee korterite all eurodes.

Juhul, kui külastuse pikkus on vähemalt nädal, toimub vahekoristus kliendiga eelnevalt kokku lepitud ajal. Vältimaks reisi katkemisest tulenevaid kulusid, soovitame osta vastava reisikindlustuse. Juhul, kui käesolevaid põhimõtteid on rikutud, on firmal Apartment OÜ seadusest tulenevalt õigus alustada kohtumenetlust või piirata ligipääsu www.apartment.ee kodulehele. Kasutamata jäänud ööde maksumus ei kuulu tagastamisele. Lubame teil kasutada käesolevatat kodulehte vaid isiklikul ja mittekaubanduslikul eesmärgil. Tagatisraha on võimalik tasuda ainult krediitkaardiga. Külaliskorterid ei ole mõeldud ürituste/pidude korraldamiseks. Erisoovide täitmise võimalus selgub saabumisel ning ei ole garanteeritud. Broneerimine ja maksmine Majutusettevõttes Soovitav oleks majutus broneerida vähemalt nädal aega ennem teie saabumist. Juhul kui lahkute varem, palun teavitage sellest administratsiooni. Apartment.ee ei saa garanteerida täielikku vaikust külaliskorterite kompleksis. Lemmikloomad Lemmikloomad ei ole lubatud. Korteri kood on personaalne ja klient vastutab oma koodi konfidentsiaalsuse eest. Käesolevat kodulehte kasutades nõustute kasutama Apartment.ee kaubamärki ainult isiklikuks ning mitte kaubanduslikuks otstarbeks ning täitma kõiki käesolevaid tingimusi seadusest tulenevalt. Deposiit tagastatakse kliendile lahkudes, juhul kui klient on täitnud Apartment.ee reegleid ja tingimusi. Kõik juhised maksmise kohta saadetakse teile mailile.

Krediitkaart - Vikipeedia

. Kui soovite pikendada oma kohalviibimist meie majutusasutuses, siis tuleb sellest eelnevalt informeerida kontorit ja paluda pikendada sissepääsukoodi. Saabumisel peab klient esitama isikut tõendavat dokumenti ja ka krediitkaarti võimaliku kahju kompenseerimiseks. Apartment.ee on kohustatud hoidma kliendile broneeritud korterit. Asjade kadumisest ja nende kahjustamisest tuleb Majutusettevõtet teavitada koheselt. Mitte lubada võõraid tuppa. See kehtib ka hoovi värava kohta. Lubatud inimeste arv on vastavalt voodikohtade arvule. Tagatisraha on vajalik kliendi süül tekitatud kahju kompentseerimiseks Apartment OÜ-le. Juhul, kui tõendatakse kliendi süüd esemete kadumisel või vigastamisel, siis klient vastutab selle eest ja on kohustatud kompenseerima Majutusettevõttele tekitatud kahju. Apartment.ee vastutus Apartment.ee on kohustatud hoidma ettemakstud broneeringuid. Pärast selle perioodi möödumist, asjad visatakse minema. Avaldatud hinnad sisaldavad värsket ja puhast voodipesu, käterätikuid, seepi, tualettpaberit, köögiseadmeid ja tarvikuid, tasuta parkimist hotelli sisehoovis, internetiühendust, pesupesemise võimalust, külastusele eelnevat ning järgnevat koristust.

Muuda ID-kaart Olerexi krediitkaardiks!

. Majutusarve peab olema kogusummas tasutud ning no show või broneeringu tühistamisel raha ei tagastata. Majutusettevõte ei vastuta kliendi isiklike asjade kadumise eest. Välisjalanõud on kohustuslik ära võtta esikus. Majutusettevõttel on õigus muuta hindu eelneva etteteavitamiseta. Broneerimine ja lisainformatsioon: Tere tulemast! Apartment.ee. Nädalavahetuse hinnad kehtivad reedeti ning laupäeviti

Märkused