Kõik laenud on Pihkva

_________________Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine. Kõik laenud on Pihkva. RBd tõrjutakse, aga nõukaaja taristule antakse uus lihv, elektrisüsteemi Venest lahtiühendamise asemel tõstetaks palka jne. Pihkvas juba ehitati piiriületuse kontrolli asju. Seepärast müüaksegi ainult Soome ja Leetu. Seega pole tegemist dumpinguga. Krediitkaardi panga Absoluut Pank Krasnodar. Esiteks on Venemaal väga vähe neid inimesi, kel on Schengeni viisa olemas ja kes lihtsalt üle piiri saaks sõita.

Norral ja Lätil on vastav lihtsustatud kord.

Vene laenud eesti keeles - Unioonpeedia, mõiste kaart

. Kõik laenud on Pihkva. Väljastatakse kas krediitkaardiga ilma komisjonid. Juba kohtuvad töögrupid, juba toimuvad konsultatsioonid.kui rumal peab inimene olema, et seda jura läbi aastakümnete ikka ja jälle sinisilmselt endale lasta kõrvadele riputada. Töö piiriäärsete elanike viisakorra lihtsustamiseks on samuti käimas - kohtuvad töögrupid, peetakse konsultatsioone. See, et elekter Soomest tuleb ei tähenda, et see oleks Soome elekter. Pole ju võimalik, et venelased tulevad ja ostavad meie kauplused kaubast tühjaks nii et omadele ei jää enam midagi. Kodanik Putin võiks aru saada, et nii nagu loodusseadused ei allu ka rahvusvahelises äris usaldus, vene presidendi ukaasidele!Kuigi USA praeguse presidendi tegemisi vaadates üldse ei imesta kui dollari positsioonid rahvusvahelises arvelduses hakkavad kõikuma. aga ma ajaks ikkagi rangemat joont ja olla valmis setodele jt ütlema, et erikorda ei tule, sest Venele vastu antavad õigused on küsimärkidega.

Jõgeva- ja Tartumaa | Piirkonnad | Flavors of Livonia

. Viimane kord oli Pihkval ja Tartul tõsi taga, kuni sekkus FSB! Pihkva linnapeale astus ühel päeval kõrge FSB nina sisse ja ütles, et on ülalt käsk koheselt lõpetada nii läbirääkimised kui plaanitud tiiburliini avamine. Sellest kindlasti võidaksid eelkõige Lõuna-Eesti elanikud,kes saaksid mugavasti nii Pihkvasse kui Moskvasse sõita. Tegu on demagoogiliste väidetega. Ma noid Tartu vaksalis patseerimas, kaubandusvõrgus produkte ostmas ja niisama nillimas näha küll ei taha. Eesti Vabariigi rahandusminister Martin Helme: „Ja proovime otsida võimalusi, kuidas Vene elekter, mis ei ole samade keskkonnanõuetega nagu meil, et me kuidagi ikkagi leiame viisi, kuidas seda turu dumpingut takistada. Viisa hankimine on aga siiski sekeldus ja ka kulutus.Rohkem on Eestis kindlasti Vene kodanikke ja hallipassimehi, kes ilma viisata Venemaale saavad minna.Ma ei näe reisimisvabaduse laienemises mistahes maaga midagi halba.

. Ei ole ju raske minna eleringi lehele https://dashboard.elering.ee/ ja sealt uurida.

Terviseamet: COVID-19 leviku tempo on Eestis aeglustunud.

Märkused