Ausõna

Aga ikkagi, end eestlasena identifitseerivad inimesed võiksid meile eestlase ausõna anda küll.

Huumor. Usume Keskerakonda! “Me rohkem nii ei tee, ausõna.

. Aga need inimesed peaksid ka mõistma, et nende koht ei ole Eesti Vabariigi riigikogus ega valitsuses. Krediitkaardi sularaha SKB-Pangas Orenburg. Eestlase ausõna vähemasti minu suhtlusringkonnas maksis. Ma tahaksin, et lähema kuu jooksul kõik need sajad riigikokku kandideerijad mulle ja kogu rahvale eestlase ausõna annaksid. Samast seeriast KUULDEMÄNG. Valet vanduvate heade teesklejatega on muidugi omaette sott.

Helioperaator: Mai Avatare. Kui mõistavad, siis: eestlase ausõna, et nende hinged avalikult rahule jätan! Kuuldemäng "Komsomoli ausõna". Eestlaste poliitika on ju tegelikult kogu iseseisvusaja olnud julgustada inimesi oma tegeliku rahvuse üle uhkust tundma. Ega ma kedagi sundida ju ei saa, võib jätta ka eestlase ausõna andmata, kui inimene ise teab, et on varasemas elus midagi valesti teinud.

Ausõna! | A r k a a d i a

. Pariis vaikib kuuldemäng: KUULDEMÄNG. Elu eest Vaata kõiki Sarnased saated kuuldemäng: KUULDEMÄNG. Muusikaline kujundaja: Jaan Koha. Ja tore oli, et eestlase ausõna jäi nende suudest rüvetamata. See oleks hoopis kõvem sõna kui vandumine, käsi piiblil, kui ise uskmatu pagan oled. Relvade valik kuuldemäng: KUULDEMÄNG. Näiteks riigikogu liikmeks või ministriks saades. Nüüd, iseseisvusajal seda kunagist ausõna liiki enam ei kohta. Laenud online kaart Ulan-Ude, minimaalne intressimäärad. Ja ühtlasi saama ka tubliks Eesti kodanikuks. Varem või hiljem tuleb vale niikuinii välja ja on näha, kelle eestlase ausõna midagi maksab ja kelle oma mitte. Soovitan igaühel enne avalikku kuulutamist kodus peegli ees harjutada – et näha, kas tuleb punastamata ja usutavalt välja. Timbu-Limbu õukond ja lumemöldrid. Mõeldes enne eestlase ausõna andmist millelegi eriti kallile, näiteks oma südametunnistusesele ja selle puhtusele. Või kohtus tunnistusi andes. Küllap leidus eestlaste hulgas neidki, kes eestlase ausõna kodus pimedas ja teki all iseendalegi ei julgenud anda. Inimesi, kelle soontes eesti veri juba oli vahetatud parema ja punasema nõukogude oma vastu. See oli kõva valuuta, mille abil rõhutatult end teistsuguseks kinnitasime, mitte osaks ühtsest nõukogude rahvast.

Veensalu pärast Nõmme Unitedi alistamist: super, paremat.

. Inimesi, kes omavahelises vestluses uhkusega teatasid, et räägivad nüüd “nagu kommunist kommunistile”, kui midagi tõest ütelda tahtsid. Elas kord poiss kuuldemäng: KUULDEMÄNG. Lageda taeva all KUULDEMÄNG. Ausõna. Helirežissöör: Eero Sepling

Märkused