Kus L.U.M.I on?

l.u.m.i ootab Sind Otepääl.

 

Vana saunamaja, mis asub kesklinnas, kaubanduskeskuse kõrval ja uue klaasseintega turupaviljoni kõrval,
on sündinud uuele elule ja toonud Otepääle seniolematu kohvikukultuuri.

 

Otepää Kihelkonna rahvariide värvidesse rüütatud ligi 20 m kõrgune korsten, mis ka pimedas välja valgustatud,  näitab majakana teed uude kultuskohta, millel palju kokkupuuteid kultuuri pehmema poolega.

 

Selles poole sajandi vanuses majas pole liigselt sirgeid jooni, külma steriilsust sisekujunduses, vaid lumist soojust, mille on saunamaja ise ette andnud. Ivi Els Schneideri sisekujundus kasutab nutikalt erinevaid materjale ning looduslikke värve. Paljudes kohtades on tsitaate ajaloolisest majast ning tualetid, mis asuvad endises sauna leiliruumis, omaette vaatamisväärsus.

 

l.u.m.i on oma kohvikutoolid saanud paljudelt headelt sõpradelt heade soovidega ning värvikate elulugudega. See moodustab kokku enneolematu eklektilise harmoonia, mis kahepoolse kamina valgusel eriliselt särama lööb.

 

Rõõm laste silmis, kes oma vanemate käe kõrval l.u.m.i 'sse astuvad, räägib enda eest. Seni pole sellist mõnusalt kodust lastenurka Talvepealinnas olnud, kus isegi lapsevanematel on hää varbad ehtsa karunaha sooja karva pista.

 

Igakuiselt hakkavad kohviku seinu kaunistama uued kujutava kunsti ja fotonäitused. Esimese näituse oma akvarellidest on seadnud üles l.u.m.i sisearhidekt Ivi Els Schneider.

 

l.u.m.i pole enam visioon, vaid reaalsus ning ootab kõiki häid inimesi külla.

 

 

l.u.m.i leidmise kaart